سورس کالر آیدی تلفن

caller-id-source

سورس کالر آیدی تلفن شامل یک فایل Dll می باشد که به همراه نمونه سورس کد به زبان های برنامه نویسی VB و Delphi است که برنامه نویسان می توانند توسط این DLL به دستگاه ضبط مکالمات تلفن متصل شده و اطلاعات کالر آیدی را دریافت کند.
امکانات سورس کد و DLL دستگاه کالرآیدی به شرح زیر می باشد:
امکان استفاده از کالر آیدی بصورت آنلاین (دریافت آنی از دستگاه و ارسال به کامپیوتر)
امکان استفاده از کالر آیدی بصورت آفلاین بطوری که اطلاعات شماره های کالر آیدی ها را در کارت حافظه دستگاه ذخیره شده و در هر زمان می توان کالرآیدی را از روی دستگاه و یا کارت حافظه فراخوانی کرد.
امکان استفاده از کالر آیدی بصورت آنلاین و آفلاین (همزمان).
امکان اتصال دستگاه کالر آیدی به شبکه داخلی با پورت اترنت (Lan).
امکان اتصال دستگاه کالرآیدی به شبکه اینترنت.
امکان ارسال اطلاعات کالرآیدی به یک وب سایت از طریق یک URL با متد Post و یا Get

2

دستگاه Caller ID

caller-id

 یکی از مهم ترین امکانات در نرم افزارهای CRM ، نرم افزار حسابداری، نرم افزار مدیریت فروش، نرم افزار تاکسی تلفنی، نرم افزار رستوران و هر نرم افزاری که بگونه ای با خط تلفن در ارتباط است caller id (کالرآیدی) می باشد. با استقاده از دستگاه کالر آی دی caller id به همراه سورس نرم افزاری می توان اطلاعات تماس مشتریان خود را به همراه پارامترهاییی مانند ساعت تماس، تاریخ، شماره تلفن، شماره خط و... ثبت و ضبط کرد. یکی از درخواست هایی که همواره شرکت های برنامه نویس خصوصا تولیدکنندگان نرم افزار ارتباط با مشتری CRM نرم افزارهای حسابداری و فروش و مدیریت دارند، این است که دستگاهی داشته باشند که اطلاعات تماس ها از جمله کالرآیدی و ساعت و تاریخ تماس ها را از آن دریافت نموده و به نرم افزار خود وصل نمایند. این شرکت مفتخر است که دستگاه CallerID را از یک خط به بالا، به همراه DLL و sample code های زبان Delfi در اختیار برنامه شرکت های برنامه نویسی و علاقمندان این حوزه قرار دهد.

1