electronic-circuit

راهنمای خرید

online-order

خرید دستگاه ضبط مکالمات تلفنی

ضمن تشکر از حسن انتخاب شما مشتری عزیز، جهت اخذ کالا و یا خدمات شرکت، پس از بررسی محصول مربوطه و قیمت دستگاه ضبط صدا، برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فنی می توانید توسط تلفن، فکس، ایمیل و یا گفتگوی آنلاین با کارشناسان شرکت ارتباط برقرار کنید و درصورت تمایل به خرید، می توانید به دو روش عمل کنید:

1- خرید آنلاین: روی لینک خرید از طریق پورتال فروش شرکت کلیک کرده و مراحل خرید را دنبال کنید تا صورتحساب شما به صورت اتوماتیک صادر شود. سپس صورتحساب خود را می توانید به صورت آنلاین (از طریق کارت های عضو شتاب) و یا ثبت فیش واریزی بانکی پرداخت کنید.

2- واریز وجه: وجه مربوطه را به حساب 5658875 و یا شماره کارت 6104337801875756 بانک ملت بنام محمد مهدی عدالت واریز کرده و با مدیر فروش شرکت هماهنگ نمائید تا محصول شما به آدرس مورد نظرتان ارسال شود.

نحوه ارسال دستگاه

ارسال دستگاه برای شهروندان تهرانی با پیک موتوری و یا دریافت دستگاه به صورت حضوری صورت می پذیرد و برای هموطنان دیگرمان در شهرستان ها به صورت ارسال با پست پیشتاز و یا شرکت های حمل و نقل می باشد.
1- از طریق اداره پست به صورت پیشتاز (سراسر کشور)
2- از طریق شرکت های حمل درب به درب از قبیل تیپاکس، کالارسان، چاپار (نمایندگان این شرکت ها در سراسر کشور)

گارانتی محصولات

گارانتی هر دستگاه به نام خریدار در پورتال فروش شرکت ثبت می شود و پشتیبانی و یا ارائه هر نوع اطلاعات فنی فقط به خریدار داده می شود. محصولاتی که دارای گارانتی تعویض بوده در کمتر از دو روز کاری پس از بررسی واحد فنی، تعویض خواهد شد و محصولاتی که دارای گارانتی تعمیر هستند در کمتر از یک هفته تعمیر خواهند شد. هزینه حمل و نقل به عهده خریدار می باشد.

موارد زیر شامل گارانتی نبوده و هزینه تعمیر دستگاه اخذ خواهد شد:

درصورتی که دستگاه به دلیل ضربه و شکستگی مدار و قطعات معیوب شود

درصورت ورود آب و یا مایعات دستگاه دچار آبخوردگی شود.

درصورت اتصال برق شهری بصورت مستقیم و یا اتصال ولتاژ بالاتر از تغذیه دستگاه (مثلا استفاده از آداپتورهای متفرقه مانند شارژرهای لب تاپ)

این شرکت تلاش کرده است تا اکثر محصولات (دستگاه ضبط صدا و دستگاه ضبط تلفن) را با مناسب ترین قیمت ممکن (در اکثر محصولات تضمین پائین ترین قیمت در سطح کشور) در اختیار شما مشتریان گرامی قرار دهد و در این راستا قیمت های درج شده مقطوع هستند.

به دلیل الکترونیکی بودن محصولات تحت هیچ شرایطی محصول فروخته شده تعویض و یا پس گرفته نمی شود.

شماره تماس: 09122534550 - 02126110321

1

درباره ما

about-us

​شرکت ضبط مکالمات تلفن

شرکت موج آفرینان کویر در سال 1385 توسط جمعی از نخبگان و مخترعین برای تحقق اهداف اقتصادی و جامه عمل پوشاندن به ایده ها و تجربیات فنی این گروه با مسئولیت محدود و شماره 5993 به ثبت رسید. (لینک روزنامه رسمی)
سالها قبل از ثبت شرکت، هر یک از اعضا گروه با تلاشهای خستگی ناپذیر خود در بازار و در رشته الکترونیک و مخابرات به موفقیت هائی دست پیدا کردند که حاصل عشق به کار و عطش آنان به فراگیری علم بود. طراحی دستگاه ضبط مکالمات تلفنی، دستگاه ضبط صدای محیط، رادیوماکس، سوئیچ های کنترل از راه دور، اختراع سیستم کنترل هوشمند مصرف برق و طراحی های منحصر به فرد سیستم های میکرو کنترلر از جمله این موفقیت ها بود که باعث شد تا ذهنیت ادامه کار در قالب شرکت محقق شود.

ورود به بازار در قالب شرکت باعث شد تا در یابیم دستیابی به موفقیت در دنیای امروز با وجود رقابت های شدید نیازمند بهره گیری از علوم جدید است. تغییر الگوی های رفتاری مصرف کننده، تغییرات اساسی نظام عرضه و تقاضا، و از همه مهمتر پیدایش سازمان تجارت جهانی باعث شده تا روش های سنتی فروش جای خود را به فرمول های جدید بازاریابی بدهند.

شرکت در سمینارهای بازاریابی و کارآفرینی باعث شد تا متوجه نگرش های تجاری غلط در سیستم خود و در شعاع وسیعتر در سطح استان و کشور شویم. نبود شرکت های ارائه دهنده خدمات بازاریابی و از طرفی در پیش داشتن فضای WTO (که از آن با نام طوفان سونامی یاد می کنند) باعث شد تا برآن شویم تا با بهره گیری از معلومات و تجربیات اساتید و مشاوران زبده بازاریابی و بکارگیری آخرین دستاوردهای علمی در جهت ارتقاء عملکرد و آماده سازی خود و دیگران همگام با سراسر کشور بکوشیم.

اهداف ما

ما مدیران و کارکنان شرکت موج آفرینان می دانیم که نمی‌دانیم، و خوب می دانیم که باید بدانیم.

* می دانیم که کیفیت زندگی انسانها تغییر نخواهد کرد مگر کتابی مطالعه کنند، در کلاسی آموزش ببینند یا با شخصی رابطه برقرار کنند. (مثلث ان ال پی)
* ما تلاش می کنیم تا هر روز بهتر با مشتری ارتباط برقرار کنیم و روشی جدیدتر برای رفع نیازهای او پیدا کنیم تا به شعار شرکتمان نزدیکتر شویم: کیفیت یعنی کیف مشتری!
* داشتن محیط کار مناسب برای رسیدن به این اهداف ضروری است. از این رو، اگر وارد شرکت شوید کارمندان شرکت را می بینید که هر کدام پشت کامپیوترهای خود سخت مشغول کارند. مدیر فروش مشغول ارائه توضیحات به مشتری پشت تلفن و مهندسین طراحی به دنبال بروز رسانی نسخه امنیتی سرور و مدیر داخلی به هماهنگی امور مشغول است. ممکن است برای مشاوره آمده باشید، شاید هم آمدید که از همکاران ما باشید. لحن صمیمانه مدیرعامل و مغناطیس ارتباطات او اولین چیزی است که باعث می شود احساس آرامش کنید. جمعه ها با اینکه در منزل خیلی خوش می گذرد اما همه دلشان برای شرکت تنگ می شود.‌‌

1

با ما در ارتباط باشید

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید:

با مرکز تماس ما تماس بگیرید:

02126110321

از ما سوال بپرسید:

info@mowjafarinan.com

دریافت مطالب بلاگ در ایمیل